O nás

spolecne_02
Něco  málo o nás

Jsme rodina jako každá jiná jsme Já Veronika přítel Přemek naše dvě milované děti Klaudinka a Damián a samozřejmě naše holky ušatý Andrejka a Fíba ke kterým postupem času přibyl Scooby ( Norsko ) a dcera Fíby Bailey 🙂

Pejskům se věnuji odmalička a snažíme  se k tomu vést i naše  děti.

Andrejku jsem si přivedla v prosinci 2013 tou dobou jsem doma měla fenku křížence berňáčka Lenny byla naprosto skvělá úžasná chytrá a prostě naše madam.Ukázala mi jací honiči jsou a proto jsem  tomuto plemenu navždy propadla.bohužel nás po nemoci v nedožitých 6 ti letech opustila.

smecka

Po té přišla naše Fíba (Alisha z vančáku)   byl to rok 2014 láska na první pohled těm očkám se nedalo odolat .

S našema holkama pravidelně cvičím máme složeny zkoušky poslušnosti a jsem na ně patřičně hrdá.z 90% chodíme na volno a opravdu kdo říká že se honiči nedaj vycvičit ten neví o čem mluví.

Žijí snáma jako členové rodiny kterou bezmezně milují hlavně teda naši malou Klaudinku  a Damiánka nikdy nebyl náznak agresivity vždy jsou připraveny na hru a pohlazení důsledně kopírují náš řád a nikdy nebyl sebemenší problém  se zničenýma věcma nebo útěkama.možná mám štěstí na povahy ale pevně věřím že je to hlavně o výchově.

V naší rodině platí jedno pravidlo já jsem pán a musí tu být řád . Pokud svého psího parťáka odmalička povedete k důslednosti budete mít doma úžasného společníka který vám bude dělat radost . Naše smečka se rozrostla a proto musíme dělat vše proto aby nedocházelo ke konfliktům . Je jasně daná samice alfa ( Any) a ostatní ji respektují . Nikdy se nestalo že by mezi nimi  došlo k šarvátkám nebo konfliktu ani u jídla které mají společné . Dobře socializovaný pes nemá problém ani s jiným psem a proto jsem ráda že k nám může přijet návštěva i se psím miláčkem a nic se nestane . Honiči jsou mírumilovní jak k lidem tak k ostatním zvířatům ale musíte odmalička pracovat na jeho socializaci . Pokud Vás plemeno oslovilo a chcete se seznámit  nebojte se nás kontaktovat  ráda Vám zodpovím veškeré otázky ať už u kafe nebo po telefonu 🙂 , Návštěvy jsou u nás vždy vítány .

 

 

Fotogalerie