všechna štěňátka mají svůj domov

dnes je to 10 týdnů co se prckové narodili. Bohužel technika selhala a nemohla jsem přidávat příspěvky . Vím že Vás zajímá kam se ušáčci vydali a tak stručně o jejich budoucích rodinách

Cornelia se rozjela do báječné rodiny nedaleko Prahy kde na ní čekala její starší sestřička z  vrhu A Arwen . Holky k sobě ihned našly cestu a jsou z nich po pár dnech nerozlučné kamarádky. Cesar také bude nedaleko Prahy kde se těší společnosti kočičí kamarádky a úžasné milující paničce pro kterou byl Cesarek vysněný pejsek . Ty dva si sedli okamžitě a já věřím že kluk ušatá ukáže jak jsou berňáci užásní společníci .Cooper už jako štěně byl nejvíc akční a bráškům dával co proto , ted to ukáže všem prasátkům v okolí Žiliny zač je toho bernský hlas 🙂 . Má velice milou rodinu a psí kamarádku tak mu nic neschází a je v psím ráji . Crash  měl cestovat do Belgie ale nakonec rozum a srdce napovědělo a Crash ( nyní Donatelo)  brzy pojede také nedaleko Prahy . Jeho budoucí majitelé jsou milovníky psů a aktivní sportovci . Za Crashem už se dvakrát přijeli podívat a myslím že láska je to vzájemná a také bude mít psí společnici no prostě páníčkové se nám opět povedli 🙂 . a Crusoe  tenhle černý zázrak si na odchod počká nejdéle poletí na daleký Zakynthos jeho majitel si ho vysnil a Crusoe bude běhat se psí smečkou po ostrovech a lovit zajíčky…no hned bych si to na pár dní v roce vyměnila :).Clooney malej čert bude bydlet nejblíže a budeme ho pravidelně vídat , jeho rodina je naprosto skvělá a panička Andrejka je do něj celá poblázněná stejně jako on do ní . Jeho veselá povaha  a radost ze všeho nového se do téhle milé rodiny hodí .

všem majitelům moc děkuji že jsou tak úžasní a že si vybrali naší CHS Moravian Pride vždy tu pro vás budeme a těšíme se na veškerá setkání a info o našich dětech.

 

Category: Aktuality
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.