Našim štěňátkům je 12 dní

Našim štěňátkům je 12 dní a dělají nám samou radost. Krásně papají a maminku Any nenechají chvilku v klidu, proto už si ráda chodí odpočinout do klidného pelíšku, kde má mládež pod dozorem, ale je v bezpečné vzdálenosti J. Dnes proběhlo focení a vážení průměrná váha je 800 gr Archibald (Arčík) je největší jedlík ten má už 1060 gr ale ostatní jsou mu v patách i naše nejmenší Arwen už sourozence krásně dorůstá. Ke vší té radosti mám i smutnou zprávu maličká Ariel svůj boj v 9 dnu prohrála. Věřím, že příroda je moudrá a ví, co dělá. Záleží mi na dobrém genetickém základu a nemá smysl přírodu obelhávat.

Také už koukáme na svět. První otevřela očička dáma April po ní Armani a dnes už mžourají všichni. Je radost pozorovat ty rychlé pokroky.

Začínají se nám hlásit zájemci o ušounky moc děkujeme za důvěru. Ráda bych upozornila že štěňátka se stále mění jak v růstu tak i vzhledem. Kdo je teď nejmenší může za 14 dní válcovat sourozence J

Proto závazné rezervace na jednotlivce přijímáme od 4 týdne, kdy už bude více vidět. Nezávazné návštěvy rádi kdykoliv uvítáme. V případě Vašich dotazů jsem stále k dispozici.

12 dní

Category: Aktuality
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.